برندینگ پزشکان

«برندینگ پزشکان» فرآیند ایجاد و نمایش یک هویت متمایز و ویژه است که در ذهن مخاطبان ساخته می شود. به کمک Branding of doctors تصویر ذهنی مثبتی از یک پزشک در ذهن مخاطبان ترسیم می‌شود. نمود بیرونی برندسازی پزشکان ساخت برند لوگو، تگ‌لاین، نام برند و هویت بصری آن است. اما این‌ها تنها پوسته‌ی برندینگ پزشکی هستند. Branding of doctors در سطوح بسیار عمیق‌تر رخ می‌دهد و با اهداف، ارزش‌ها، ماموریت‌ها و شخصیت پزشک در ارتباط است.

 

6 باور اشتباه در تبلیغات و برندسازی پزشکی

درسته حرفه ی پزشکی مقدس است ولی تبلیغات همانطور که برای پیامبران صحیح و درست بوده برای حرفه پزشکی هم در صورت اجرا از روی صداقت، یک کار صحیح است.

کلاه بردار فردی است که به مردم دروغ می گوید و ریاکار کسی است که ظاهر و باتن متفاوت دارد تا برای خود منفعت شخصی ایجاد کند. یک سوال آیا تبلیغات برندهای بزرگ مثل بنز، گوگل و .. در ذهن شما ریاکاری و دروغ تداعی می کند یا تعهد به کیفیت و خدمات؟

اصول و قواعد برندسازی برای اشخاص نیز همانند برند های بزرگ است. برندسازی پزشکی یعنی تعهد به ارائه بهترین خدمات برای بیماران، یعنی اگر تبلیغاتی انجام می دهیم، این تبلیغات بر پایه صداقت باشد. 

این جمله مثل این هست که بگوییم اگر شرکت خودروسازی BMW زیاد تبلیغ می کند، پس حتما اتومبیل هایش ، بی کیفیت است.

هستند پزشکانی که مهارت کم خود را با تبلیغ زیاد جبران می کنند ولی پزشکانی هم داریم، با اینکه دانش و مهارت زیادی دارند ولی به همان نسبت بیماران زیادی ندارند.

اصول و قواعد برندسازی برای اشخاص نیز همانند برند های بزرگ است. برندسازی پزشکی یعنی تعهد به ارائه بهترین خدمات برای بیماران، یعنی اگر تبلیغاتی انجام می دهیم، این تبلیغات بر پایه صداقت باشد. 

آیا تا بحال از دیدگاه یک بیمار نیازمند به این موضوع نگاه کردیده اید؟  وقتی سلامتی یک انسان به خطر می افتد و بیمار می شود، به دنبال این است که بهترین پزشک را برای درمان بیماری خود پیدا کند. از آنجایی که بسیاری از پزشکان متبحر بر این باورند که نیازی به تبلیغات ندارند، بنابراین آن گروه از بیماران نیازمند به درمان، هیچ وقت نمی توانند بهترین پزشک را برای درمان بیماری خود پیدا کنند.

یک پزشک متبحر، علاوه بر اینکه افزایش دانش و مهارت پزشکی را جزء رسالت های خود می داند، بر این باور است که اقداماتی انجام دهد تا بیماران نیازمند به راحتی بتوانند او را پیدا کنند.

پزشکان یکی از پرمشغله‌ترین افراد جامعه هستند. همچنین هنگامی که بحث از تبلیغات و برندسازی پزشکی  می شود این کار باید توسط متخصص انجام شود و نیاز به صرف وقت است که انجام آن توسط پزشک امکان پذیر نیست. فعالیت‌های مربوط به تبلیغات پزشکی را می‌توان به شرکت‌های مربوطه سپرد و اصطلاحا برون سپاری نمود.اقداماتی چون طراحی سایت، تولید محتوا، سئو و سایر امور تبلیغاتی از اجزای برندسازی پزشکی هستند که بدون نیاز به حضور فعال پزشکان توسط شرکت‌های برندینگ پزشکی قابل انجام است.

برخی پزشکان ممکن است اخیرا مجبور شده باشند برای مطب و یا کلینیک خود هزینه ای پرداخت کنند. تجهیز کردن این اماکن نیازمند هزینه زیادی است. همچنین درآمد برخی پزشکان که به تازگی فارغ‌التحصیل شده‌اند با آنچه بعنوان درآمده ایده‌آل در ذهن دارند بسیار متفاوت است.

 

معمولا پزشکان عقیده دارند تا زمانی که درآمدشان به حد قابل قبولی نرسیده، نمی‌توانند برای تبلیغات و برندسازی پزشکی هزینه کنند. وقتی صحبت از تبلیغات پزشکی به میان می‌آید نیاز نیست که یک پزشک از همان ابتدا سرمایه زیادی را صرف این اقدامات نماید.

حتی کوچک‌ترین اقدام در این زمینه برای پزشکی که سابقه کمی دارد، بسیار مفید خواهد بود. تبلیغات هدفمند می تواند سرعت رشد حرفه ای یک پزشک را افزایش دهد.

 

 پزشک برتر با استفاده از استراتژی‌های برندینگ، می‌تواند شناخته شدن و اعتماد بیماران را به خدمات شما افزایش دهد. برندینگ موفق پزشکی مستلزم تمرکز بر مزایای منحصر به فرد، تخصص‌های علمی و تجربه پزشکان، کیفیت بالای خدمات و تجهیزات پزشکی، مراقبت‌های پس از درمان و رضایت بیماران است. پزشک برتر با برندینگ مؤثر می‌تواند در این مسیر شما را یاری دهد.

چرا پزشک برتر

سابقه بلند مدت

سامانه پزشک برتر، توسط تیم حاشیه گرافیک با سابقه 17 ساله حمایت و کنترل می شود.

تنها سامانه تخصصی برندینگ پزشکی

سامانه پزشک برتر تنها سامانه تخصصی حوزه برندینگ پزشکی می باشد.

بازدید 3 میلیونی

بازدید بیش از 3 میلیون نفر در ماه از سامانه پزشک برتر

کتاب پزشک برتر

سامانه پزشک برتر تنها سامانه دارای مجوز و منتشر کننده کتاب معرفی پزشکان می باشد.

خدمات سامانه پزشک برتر و تیم حاشیه گرافیک ویژه پزشکان و مراکز درمانی

2.5/5
 • اختصاص پروفایل و درج اطلاعات (1 سال)
 • گالری تصویر و درج ویدئو در پروفایل
 • لینک به پیج اینستاگرام در پروفایل
 • لینک به وب سایت پزشک و شبکه های اجتماعی
 • نمایش اطلاعات پزشک بروی نقشه براساس موقعیت کاربر (GPS)
3.4/5
 • موارد اشتراک پایه
 • درج پست معرفی پزشک یا ویدئوی ارسالی در اینستاگرام پزشک برتر (3 ماه)
 •  نمایش در ابتدای نتایج جستجوی سایت پزشک برتر (3 ماه)
 • ترجمه پروفایل و درج در وب سایت عربی (6 ماه)
 • درج مقالات ارسالی پزشک در بخش دانشنامه سلامت و لینک به صفحه پروفایل (2 مقاله)
 • چاپ پوستر اختصاصی در ابعاد 30*50 با تصویر، نام و تخصص پزشک
4/5
 • موارد اشتراک استاندارد
 • درج مقالات ارسالی پزشک (3 مقاله)
 • سئوی اختصاصی صفحه پروفایل و کسب رتبه بالاتر در نتایج گوگل (SEO)
 • درج نظر پزشک در فوتر صفحه اصلی سایت و لینک به پروفایل

 

 • مصاحبه ویدئویی اختصاصی (ویژه تهران و اصفهان ) و عکاسی از مطب با تجهیزات و تیم حرفه ای تصویربرداری
 • انتشار در یوتیوب، آپارات، اینستاگرام و مجله پزشک برتر
 • تحویل فایل نهایی ویدیوی مصاحبه جهت درج در رسانه های شخصی پزشک
 • طراحی هویت بصری
 • برندینگ اختصاصی
 • دیجیتال مارکتینگ
 • طراحی وب سایت
 • سوشال مدیا مارکتینگ
 • ویدیو مارکتینگ

مشاهده بخشی از نمونه خدمات پزشک برتر

مشاهده بخشی از نمونه کارهای برندینگ حاشیه گرافیک

نظرات پزشکان و مراکز

دکتر پارسا نوایی
دکتر پارسا نوایی
متخصص پوست و مو
Read More
سایت پزشک برتر به عنوان یک مرجع معتبر جهت جستجوی پزشکان بر اساس نیاز بیماران بسیار حرفه ای و تخصصی عمل نموده است و می توان گفت در این زمینه بهترین و قابل اتکا ترین منبع موجود است.
فیزیوتراپی آوای زندگی
فیزیوتراپی آوای زندگی
مشکلات اسکلتی عظلانی
Read More
یک تیم عالی بدون کوچکترین مشکلی با تخصص بالا
دکتر امیر صادقی
دکتر امیر صادقی
متخصص چشم
Read More
از کادر زحمتکش و حرفه ای سایت پزشک برتر سامانه اطلاعات پزشکان کمال تشکر و امتنان را دارم
دکتر مهدی چاووشی
دکتر مهدی چاووشی
متخصص دندان پزشک زیبایی
Read More
از سایت و کادر حرفه ای پزشک برتر تشکر می‌کنم، حرفه‌‍ای بودن، مسئولیت پذیری، پشتیبانی عالی و بدون نقص از ویژگی‌های مجموعه پزشک برتر است. خدماتی که پزشک برتر ارائه می‌دهد در میان دیگر مجموعه‌های مشابه بی نظیر است.
دکتر امید فخری زاده
دکتر امید فخری زاده
جراح و متخصص چشم
Read More
به عنوان چشم پزشک اصفهان کمال تشکر و قدرانی را از سایت پزشکان اصفهان دارم و امیدوارم که نتایج خوبی از پزشک برتر دریافت کنم
دکتر آتسا اقبال نژاد
دکتر آتسا اقبال نژاد
متخصص پوست و مو
Read More
پزشک برتر همگام با فعالیت های پزشکان و در کنارشان مسئولیت معرفی آنها و برندینگ و مارکتینگ را بخوبی عهده دار است. من از زحمات و تلاشهای این جمع صمیمانه سپاسگزارم.
Previous
Next