لیست پزشکان متخصص سرطان

متخصص سرطان در تهران، متخصص سرطان در اصفهان، متخصص سرطان در کرج، متخصص سرطان در مشهد

پزشک سرطان در تهران

پزشک سرطان در اصفهان

پزشک سرطان در مشهد

دکتر فوق تخصص سرطان شناسی که در تشخیص و درمان بیماری‌های سرطان اطلاع دارد، به عنوان دکتر انکولوژیست شناخته می‌شود.

بهترین دکتر فوق تخصص خون و سرطان با استفاده از روش‌هایی مثل نمونه برداری، بیوپسی، انجام سونوگرافی، سی تی اسکن، ام آر آی، آندوسکوپی یا دیگر روش‌های رادیولوژی، احتمال وجود سرطان را تشخیص می‌دهد. 

ممکن است در این بین لازم باشد که یک یک پزشک آسیب شناس، با بررسی سلول‌ها و بافت‌های بیمار به کمک میکروسکوپ، گزارش خود را در اختیار متخصص سرطان قرار دهد. بسیاری از این اطلاعات به تشخیص بیماری و فرایند درمان کمک می‌کند. 

حوزه انکولوژی در سه بخش پزشکی، جراحی و پرتونگاری تقسیم می‌شود. ممکن است با توجه به تشخیص متخصص خون و سرطان لازم باشد که بیمار با استفاده از روش‌های درمانی هدفمند یا شیمی درمانی، روند معالجه را پیش بگیرد.

در صورت پیشرفت بیماری، اگر با توجه به نظر متخصص خون، سرطان و انکولوژی نیاز به جراحی باشد، تومور و بافت‌های اطراف آن برداشته می‌شود. پرتودرمانی از دیگر شیوه‌هایی است که در درمان سرطان موثر است.

هنگام ملاقات متخصص سرطان، بهتر است خونسردی و آرامش خود را حفظ کنید و با اطمینان به فوق تخصص خون و سرطان، روند درمان از معاینه گرفته تا انجام آزمایش‌های خون، نمونه برداری و یا تصویر برداری را آغاز کنید.

با مراجعه به بهترین پزشکان متخصص خون، سرطان و انکولوژی تحت معاینه قرار می گیرید. برای تشخیص دقیق ناهنجاری‌ها و بیماری‌های احتمالی ممکن است لازم باشد که بیمار برای انجام آزمایش خون، آزمایش ادرار، ام آر آی، سونوگرافی، سی تی اسکن و یا نمونه برداری اقدام کند. 

از رایج‌ترین روش‌هایی که برای درمان سرطان به کار می‌رود، شیمی درمانی است. بهترین انکولوژیست برای معالجه انواع سرطان از داروهای شیمی درمانی کمک می‌گیرند. هدف این داروها متعادل سازی هورمون‌ها و کاهش درد بیماران است. جراح انکولوژیست و جراح سرطان در همکاری با یک متخصص سرطان از روش پرتونگاری برای مراقبت استفاده می‌کنند.

مسئله مهم این است که قبل از آغاز به درمان بیمار، باید میزان اشعه مورد نیاز بر اساس فاکتورهایی مثل نوع تومور یا پاسخ بدن به شیمی درمانی تعیین شود.

پرتو اشعه X با قدرت بالا، برای حذف سلول‌های سرطانی به کار می‌رود. دکتر فوق تخصص سرطان شناسی در کنار شیمی درمانی و جراحی سرطان، از پرتو درمانی نیز استفاده می‌کنند.

پزشکان انکولوژیست و متخصص در جراحی سرطان، به معالجه بیمارانی می‌پردازند که سرطان و بیماری‌های بدخیم دارند. انکولوژیست جراحی سرطان پس از جراحی تومور، برای مراقبت از بیمار با دیگر انکولوژیست‌ها همکاری می‌کنند.

انجام همزمان شیمی درمانی و رادیوتراپی گاهی به افزایش تاثیر درمان کمک می‌کند. انتخاب داروهای شیمی درمانی، مدت زمان درمان، فاصله زمانی بین دوره‌ها و مواردی از این دست توسط متخصص خون، سرطان و انکولوژی تعیین می‌شود.

بهترین دکتر فوق تخصص خون و سرطان توانایی تشخیص این بیماری‌ها را دارد:

 • بیماری خون و کم خونی
 • هموفیلی
 • انعقاد خون
 • فقر یا کمبود آهن
 • سرطان خون
 • لختگی خون 
 • هماتولوژیک
 • بیماری خون ژنتیکی

در شرایطی که وضعیت بیماری شما اورژانسی است، باید در سریع‌ترین زمان به یک پزشک متخصص خون و سرطان مراجعه کنید. مشاهده علائم زیر به این معنی است که در شرایط اورژانسی قرار دارید و لازم است که در اسرع وقت تحت نظر باشید. 

برای برخی بیماری‌ها مثل سرطان سینه، انجام معاینه دوره‌ای پستان‌ها باعث می‌شود تا در صورت بروز مشکل در اسرع وقت به متخصص سرطان مراجعه کنید. برخی از دیگر معاینه‌ها موجب تشخیص سریع سرطان خون یا سرطان مغز استخوان می‌شود.

نشانه‌ها و علائمی مثل کم خونی، ضعف و بی حالی، خونریزی بی دلیل لثه‌ها، تنگی نفس، نامنظم شدن ضربان، تب، سرگیجه، ایجاد درد در قفسه سینه، تغییر رنگ ادرار، خارش و تغییر رنگ پوست، التهاب و ورم دست و پا نیاز به ارزیابی توسط یک فوق تخصص خون دارد.

بروز این علائم به این معنی نیست که شما به سرطان مبتلا هستید، تشخیص و ارزیابی توسط انکولوژیست و متخصص سرطان شناسی انجام می‌گیرد. با این حال بهتر است برای پیشگیری از سرطان و یا درمان بیماری‌های خوش خیم در زمان مناسب اقدام کنید. تشخیص به موقع و زودهنگام برخی بیماری‌ها به فرایند معالجه و بهبود کمک خواهد کرد.

کم خونی می‌تواند یک زنگ خطر باشد. از این رو انجام یک آزمایش خون باعث می‌شود تا تشخیص بیماری‌های احتمالی آسان‌تر انجام شود. متخصص خون و انکولوژی به شما در درمان بیماری‌های خون و سرطان کمک می‌کند. انتخاب بهترین انکولوژیست با توجه به فاکتورهایی مثل سابقه فعالیت پزشک، میزان رضایت بیماران، مدرک تخصصی معتبر، توانایی پزشک در جلب اعتماد بیمار و مواردی از این دست انجام می‌گیرد.

پزشکانی که بیماران و مراجعه کنندگان آن‌ها، رضایت زیادی از نحوه برخورد و عملکردشان در بیماری دارند، گزینه‌های قابل اعتمادی هستند. روش‌های زیادی وجود دارد که هنگام جستجوی جراح سرطان می‌توانید در نظر بگیرید، به عنوان مثال مراجعه حضوری در مطب و پرسیدن سوالاتی از بیماران یک راهکار برای انتخاب پزشک است. با این وجود این کار به زمان و انرژی زیادی نیاز دارد، از این رو می‌توانید برای شناخت بهترین پزشکان متخصص خون، سرطان و انکولوژی و دریافت نوبت از آن‌ها با مراجعه به سایت پزشک برتر، به لیست پزشکان متخصص خون و انکولوژیست دسترسی داشته باشید.

در صورتی که نیاز به مشاوره با یک دکتر فوق تخصص خون و سرطان دارید، با دسترسی به آدرس و شماره تلفن مطب پزشکان، قادر به برقراری ارتباط با آن‌ها خواهید بود.

متخصص خون و سرطان در اصفهان

با مشاهده علائم سرطان سینه یا سرطان خون نیاز به مراجعه به بهترین جراح سرطان در اصفهان خواهید داشت. متخصص انکولوژیست و جراحی سرطان در اصفهان در صورت نیاز با برداشتن تومورهای سرطانی و بافت‌‎های اطراف آن به درمان بیماری کمک می‌کند. هرچند معالجه با دارو، شیمی درمانی و پرتودرمانی از گزینه‌هایی است که توسط متخصص خون و سرطان در اصفهان انجام می‌گیرد. به کمک سایت پزشک برتر می‌توانید لیست بهترین پزشکان متخصص خون و سرطان در اصفهان را مشاهده نمایید.

بهترین پزشک و پزشک خوب در

اپلیکیشن و وب سایت پزشک برتر

پزشک برتر، بانک جامع اطلاعات پزشکان کشور است که با هدف رفع سردرگمی شهروندان در یافتن پزشک و مراکز درمانی، به عنوان اولین نیاز در شروع درمان، در حال فعالیت است. پزشک برتر از طریق چهار رسانه وب سایت، اپلیکیشن موبایل، کتاب و شبکه های اجتماعی این امر را محقق می نماید.

0 K

بازدید ماهانه

0

پروفایل پزشک

0 K

رکورد اطلاعات

مجله سلامت پزشک برتر را بخوانید

 • معجزه گلاب برای پوست صورت و مو; آشنایی با خواص و مضرات آن

  معجزه گلاب برای پوست صورت و مو; آشنایی با خواص و مضرات آن با نگاه به اطراف خود، به این نتیجه پی خواهید برد که امروزه همه افراد از جوان گرفته تا مسن به زیبایی خود اهمیت […]

 • دیابت بارداری ; علائم و روش‌های درمان

  دیابت بارداری برخی از خانم‌ها در دوران بارداری سطح قند خون بالایی دارند؛ که این وضعیت به عنوان بیماری به نام دیابت بارداری شناخته می‌شود. معمولاً علائم این دیابت […]

 • دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی چیست؟

  دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی چیست؟ دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی اصطلاح متخصصین دندانپزشکی برای شرح چگونگی جایگزین کردن دندان های از دست رفته یا آسیب دیده است. پرکردن، […]

 • علائم دیابت در کودکان را دست کم نگیرید!

  علائم دیابت در کودکان را دست کم نگیرید! دیابت نوع ۱ و نوع ۲ می‌تواند کودکان را نیز درگیر کند، زمانی که لوزالمعده کودک به اندازه کافی انسولین تولید نکند، احتمال بروز […]

 • عفونت گوش؛ علائم و راه‌های درمان

  عفونت گوش؛ علائم و راه‌های درمان عفونت گوش در اثر بروز عفونت‌های باکتریایی یا ویروس‌های موثر ایجاد می‌شود. التهاب و تجمع مایعات در گوش میانی باعث درد خواهد شد. این […]

 • ۱۹روش طبیعی برای داشتن موهای عالی

  ۱۹روش طبیعی برای داشتن موهای عالی و جلوگیری از ریزش موی سر , آیا شما هم برای شامپوهای گران قیمت زیاد هزینه کرده‌اید، اما نتیجه مطلوبی را که در تبلیغات تلویزیونی […]