ناتوانی جنسی مردان (male impotence)

ناتوانی جنسی در ایالات متحده حتی در بین مردان جوان در حال همه گیر شدن است. هر چند اکثر روان پزشکان کوشش می کنند تا شرح دهند که “توسعه ی ناتوانی جنسی مردان” علل روانشناسی، جلوگیری از بروز احساسات، ترس از شکست، احساس بی کفایتی در مقابل افزایش تمنیات زنان و غیره دارند. در حقیقت تمام عوامل معتبر هر روز بیشتر و بیشتر روشن میگردد که علل ناتوانی جنسی مردان بیشتر مربوط به رژیم غذایی آن هاست تا علل روانی.

ترس های ناشی از شکست علل روانشناختی دارد و فقط وقتی در ذهن باقی می ماند که چندین شکست پیاپی به وقوع بپیوندد و این معمولا در اثر نارسایی حالت طبیعی بدن میباشد.

ملاحظات غذایی

رژیم مخصوص پر انرژی روی تمام دانه ها و آجیل های خام، مخصوصا دانه های کنجد، تخم کدو و آفتابگردان، بادام درختی و بادام زمینی میباشد. گندوم سیاه، ارزن و جو دوسر از غلات عالی هستند. مقدار زیادی شیر خام، تازه و شکل ترش آن است به اضافه ی پنیر خانگی روستایی، همچنین مصرف منظم پنیر و کره تغییر نیافته مفیدند.

هفته ای دو مرتبه تخم مرغ رسمی به صورت خام خورده شود.  حلوا یک غذای مخصوص پر انرژی است که از کشورهای خاورمیانه میباشد. دو قاشق سوپ خوری از روغن های گیاهی با فشار سرد مانند روغن زیتون، روغن سویا، روغن آفتابگردان، روغن کنجد هر روز میل شود.

مقدار فراوانی از دانه های جوانه زده و غلات و حبوب مانند گیاهان خانواده ی لوبیا مانند ماش و عدس، لوبیای سویا، گندم، دانه های آلفا آلفا(یونجه)، آواکادو یک غذای پر انرژی عالی میباشد. مخمر آبجو، کلپ، لسیتین و دیگر مکمل های غذاهای از روی، دارای نیروی حیاتی هستند. بسیاری از مطالعات دلالت بر این دارند که کمبود روی در رژیم نه تنها ارتباط به کاهش قدرت و قوه ی انسان دارد، بلکه موجب تحلیل تدریجی و نیز اختلالات پروستات می گردد. روی در غذاهای تغییر یافته تهی از آن است. بهترین منابع غذایی روی تمام غلات و حبوب تصفیه نشده، دانه ها، مخمر آبجو، صدف های خوراکی، تخم مرغ و پیاز است.

درمان های بیولوژیکی

۱- از کشیدن سیگار و مصرف الکل پرهیز کنید، هر دو برای قوه ی مردی زیان آور است.

۲- از تمام غذاهای تصفیه شده و تغییر ماهیت داده شده و غذاهای فاقد نیرو اجتناب نمایید.

۳- از هوای دود آلود پرهیز کنید. هوای دود آلود قوه ی مردی را زائل میکند.

افشره ها

هر نوع آب میوه و سبزی تازه و قابل دسترس

گیاهان

درخت جنسه یا جنسان، گیاه میانه یا دامیانه، عشبه ی بیابانی، ختم ذهبی

 

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید