سوالات متداول در مورد دستگاه لاغری ترواسکالپ

دستگاه لاغری ترواسکالپ

  سلام عرض می­کنم خدمت بینندگان عزیز، من انیس کوچک متخصص رژیم ­درمانی از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستم. تقریباً حدود ۱۰ سال است که سابقه کار در زمینه لاغری و زیبایی اندام دارم.

دستگاه لاغری ترواسکالپ چیست؟

دستگاه ترواسکالپ یکی از قوی­ترین دستگاه­هایی است که از طریق امواج آر اف یا همان Radio Frequency کمک می­کند بافت چربی بدن از بین برود. هر بار استفاده از این دستگاه حدود ۲۵ تا ۳۰ درصد از بافت چربی از بین می­رود که معمولاً بعد از یک هفته استفاده از این دستگاه نتایج قابل دیدن است تا ۱۲ هفته. یعنی بعد از این که مراجعه کننده از این دستگاه استفاده می­کند تا ۱۲ هفته وقت دارد تا به نتیجه ایده­آل برسد.

در کدام نواحی از بدن ترواسکالپ انجام می­شود؟

در تمامی نواحی بدن می­توانیم استفاده کنیم مثل غبغب، شک، پهلو و ران و هیچ منع مصرفی برای قسمتی از بدن ندارد.

مزایای استفاده از دستگاه لاغری ترواسکالپ چیست؟

یکی از اصلی­ترین مزایای استفاده از دستگاه ترواسکالپ این است که بدون هیچ­گونه درد، خون­ریزی و دوران نقاهت شخص می­تواند به کانتورینگ و ایده­آلی که از اندام خود دارد برسد.

ترواسکالپ با سایر تکنیک­ها چه تفاوتی دارد؟

یکی از مزایایی که دستگاه ترواسکالپ نسبت به سایر دستگاه­های لاغری دارد و این را خاص­تر کرده، این است که شخص فقط یک بار به کلینیک مراجعه می­کند و ۱۲ هفته وقت دارد که نتایج لاغری را ببیند. به همین دلیل برای کسانی که خیلی مشغله دارند و وقت ندارند که هفته­ای یک یا دو بار به کلینیک مراجعه کنند، یک بار استفاده از این دستگاه می­تواند ۲۵ تا ۳۰ درصد از چربی­های بدن­شان را از بین ببرد.

چه کسانی کاندیدای مناسب برای ترواسکالپ هستند؟

همه افراد می­توانند از دستگاه ترواسکالپ استفاده کنند و هیچ منع مصرفی ندارد. فقط کسانی که باردار هستند یا دچار بیماری­های خودایمن هستند، ترجیح می­دهیم که برای این افراد استفاده نکنند.

چه نتایجی بعد از استفاده از ترواسکالپ حاصل می­شود؟

همان طور که قبلاً گفتم، دستگاه ترواسکالپ نتیجه بسیار خیره کننده و عالی دارد و تنها دستگاهی است که تأییدیه {اف جی اِی} آمریکا را دارد. بعد از این که این دستگاه استفاده می­شود، از همان جلسه اول با یک بار استفاده ۲۵ تا ۳۰ درصد از چربی­های بدن از بین می­رود، البته خیلی از زیباجویان ما بعد از این که مراجعه کردند بلافاصله بعد از این که دستگاه را از آن­ها جدا کردیم، خودشان متوجه تغییرات شدند ولی باز ما به این افراد می­گوییم حدود ۱۲ هفته صبور باشند تا ایده­آل­ترین و بهترین نتیجه را ببینند.

ترواسکلپ چه تفاوتی با لیپوساکشن دارد؟ آیا نتایج دائمی خواهند بود؟

تفاوت در این است که لپوساکشن خطرات احتمالی مثل آمبولی را دارد و ممکن است حتی باعث مرگ شود، بنابراین لیپوساکشن فقط در شرایط صلاحدید پزشک انجام شود ولی در ترواسکالپ با یک بار استفاده ۲۵ تا ۳۰ درصد چربی­ها را از بین می­برد و خیلی امن­تر و مناسب­تر نسبت به لیپوساکشن می­تواند باشد به خصوص این که این دستگاه هیچ گونه عارضه یا دوران نقاهت ندارد. ولی این که با ترواسکالپ من استفاده کنم و دیگر وزنم برنگردد، باید بگوییم که درست است با هر بار استفاده از دستگاه ترواسکالپ ۲۵ تا ۳۰ درصد چربی­ها از بین می­رود ولی اگر روی دریافت مواد غذایی خود نظارتی نداشته باشیم مطمئناً می­تواند باعث می­شود که بعدها اضافه وزن پیدا کنیم و این خود می­تواند باعث بروز مشکل شود. اگر سبک زندگی ما اصلاح نشود، مطمئناً با سخت­ترین و خطرناک­ترین روش­های لاغری هم که امتحان شود، ممکن است که دوباره برگشت داشته باشد.

متشکر از توجه شما.

نوشته سوالات متداول در مورد دستگاه لاغری ترواسکالپ اولین بار در مجله پزشک برتر. پدیدار شد.

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید