سخنی با پزشکان

معرفی پزشکان و مراکز درمانی

پزشک برتر با معرفی پزشکان و مراکز درمانی، دسترسی و شناسایی شهروندان و بیماران را سهولت می‌بخشد. وجود یک بانک اطلاعاتی جامع، دقیق و به روز که جای خالی آن در حوزه سلامت حس می شود، علاوه بر اینکه به شهروندان در یافتن پزشک و مرکز درمانی مناسب با بیماری خود کمک می نماید، پزشکان و مراکز نیز می توانند به علاوه بر معرفی خود و ارائه رزومه علمی و تجربی، به بیان توانمندی‌ها و خدمات درمانی قابل ارائه خود بپردازند.

سامانه جامع پزشک برتر با توجه به اختصاص دادن یک پروفایل جامع و کامل به پزشکان و مراکز، به عنوان اولین بار در کشور و ترجمه آن به زبان های انگلیسی و عربی، اطلاعات جامع و کاملی را ارائه می دهد. حضور در این سامانه مزایا و شرایط زیر را برای شما به همراه خواهد داشت:

مزایای حضور در سامانه پزشک برتر:

جذب بیمار: نمایش پروفایل متناسب با نتایج جستجوی انجام شده توسط بیمار در وب سایت پزشک برتر و موتورهای جستجو، همچنین جستجوی نزدیک ترین پزشک و مرکز به محل سکونت که موجب خواهد شد بیماران بیشتری به سمت شما هدایت نماید.

حفظ بیمار: با اطلاع داشتن بیمار از آدرس و شماره تماس پزشک در صورت فراموشی و یا در زمان تغییر آدرس مطب موجب نخواهد شد که بیمار به پزشک دیگری مراجعه نماید و حتی می تواند با اعلام نام پزشک وی را به دوستان خود معرفی نماید.

افزایش اعتبار: مطلع نمودن بیماران و یا همکاران از رزومه های علمی و توانمندی های پزشکی، موجب افزایش اعتبار خواهد شد.

برندینگ شخصی: پزشکان نیز مانند بسیاری از اشخاص مطرح به عنوان خدمت دهندگان بدون واسطه نیاز به برندینگ شخصی جهت شناخته شدن بیشتر دارد. حضور شما در سامانه به این امر کمک شایانی خواهد کرد.

افزایش ارتباطات: حضور شما در سامانه جامع اطلاعاتی ارتباطات شبکه ای با مراکز درمانی و مراجع علمی را ساده تر خواهد کرد

رقابت: پزشکان و مراکز نیز مانند همه اقشار در رقابت با هم شغلان خود هستند. حضور شما موجب حفظ جایگاه و مرتبه شما خواهد شد.

توریسم سلامت: در صورت تمایل به ویزیت بیماران خارجی و با توجه به ترجمه پروفایل به زبان های عربی و انگلیسی، پزشک برتر شما را به هدفتان نزدیک تر می نماید.

مکان مطب: با اطلاع رسانی مناسب در زمینه توانمندی ها و شناسایی توسط بیماران، نیازی به حضور در خیابان‌های خاص و پر ازدحام برای بیشتر دیده شدن نیست.

افزایش درآمد: با مشارکت در سیستم مشاوره از راه دور می توانید زمان آزاد خود را پر کرده و با مشاوره بیماران غیربومی هم حق مشاوره دریافت نمایید و هم به جذب بیمار برای ویزیت حضوری اقدام نمایید.

کاهش ازدحام مطب: با استفاده از سیستم نوبت دهی کامل سامانه پزشک برتر می توانید بیماران و مطب خود را مدیریت کنید.